Участь викладачів кафедри маркетингу у Міжнародній конференції в межах проєкту Digeco Erasmus +

12 – 13 лютого 2021 року викладачі кафедри маркетингу прийняли участь у Міжнародній конференції «Трансформація вищої освіти в умовах діджиталізації» в межах проекту Erasmus + «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco 618270-PP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP). Даний захід було організовано Університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). Учасники конференції отримали іменні сертифікати, які засвідчують участь у воркшопах та лекціях.

Колектив кафедри маркетингу щиро вдячний за отриманий міжнародний досвід та висловлює надії на подальшу плідну співпрацю з університетами-партнерами проекту Digеco Erasmus +.