Участь студентів кафедри “Облік і оподаткування” у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Теорія і практика облікового, аналітичного та правового забезпечення управління підприємствами аграрного сектору в умовах сучасних викликів»

15 квітня 2021 року студенти 21 ГО групи Корощенко Маргарита, Хома Алла, Цинцовська Тетяна взяли участь у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Теорія та практика обліку, аналітичного та правового забезпечення управління підприємствами аграрного сектору в умовах сучасних викликів». Посвячена 70-річчю економічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України. Студентами разом з керівником к.е.н., доцентом Голуб Н.О., були підготовлені тези, а саме Корощенко М. – Обліково-аналітичне забезпечення – основна складова управління підприємством, Хома Алла – Методи визначення виробничої собівартості сільськогосподарської продукції, Цинцовська Тетяна – Креативний облік: його сутність та види.