Участь майбутніх підприємців в щорічній студентській науково-практичній конференції

Сьогодні, 27 травня 2020 року, відбулося засідання щорічної студентської науково-практичної конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ», яка була організована за ініціативою студентського активу факультету економіки та бізнесу. Студенти різних економічних спеціальностей взяли участь у доповідях та обговореннях актуальних проблем економіки, дослідженням яких займалися під керівництвом досвідчених викладачів. Само собою, в умовах карантину засідання відбувалося он-лайн в режимі відеоконференції за допомогою програми Zoom.

Доповідь на тему “Напрями підвищення прибутковості аграрного підприємства” підготував здобувач ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Недорєзков Андрій (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Педченко Ганна Павлівна).