Участь кафедри ПТБ в онлайн-семінарі «Європейський та український досвід у підготовці фахівців за дуальною формою. Практичні аспекти»

Сьогодні, 23 червня 2020 року (з 11 до 14 год.), відбувся онлайн-семінар «Європейський та український досвід у підготовці фахівців за дуальною формою. Практичні аспекти». Проводила його Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Представництва Фонду Ф. Еберта та проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)» та  ГО «Українська Асоціація Маркетингу». До участі в семінарі були запрошені керівники закладів освіти, які є  учасникам пілотного проекту, а також куратори дуального навчання від кафедр.

Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ імені Дмитра Моторного в онлайн-семінарі взяла участь куратор дуального навчання спеціальності ПТБД доцент кафедри Завадських Ганна Миколаївна.

З цікавими змістовними доповідями перед учасниками онлайн-семінару виступили:

• генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Олег Шаров, тема доповіді «Сучасний стан нормативно-правового забезпечення для дуальної форми здобуття освіти у вищій та фаховій передвищій освіті»
  • керівник проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)» Ганс Георг Хассенпфлюг, тема доповіді

«Дуальна система освіти з погляду адміністрації, школи та студентів»

• фермер, віце президент Спілки фермерів землі Нижня Саксонія Йорн Елерс (Jörn Ehlers), тема доповіді «Дуальна освіта Німеччини з точки зору роботодавців та навчальних підприємств»
  • експерт з питань вищої освіти Німеччини (Фонд Ф. Еберта), тема доповіді «Дуальна освіта у вищій школі»
  • координаторка проектів ФФЕ Давліканова Олена Борисівна, Тетяна Іщенко, Чайковська Алла Борисівна (Науково-методичний центр ВФПО) представили попередні результати впровадження пілотного проекту з впровадження дуальної форми здобуття освіти
  • експерт ГО «Українська асоціація маркетингу» (УАМ) Олена Бучинська представила позицію роботодавців щодо впровадження дульної форми здобуття освіти.

Після доповідей і презентацій в форматі «відкритого мікрофону» учасники семінару ставили питання та дискутували щодо проблем і перспектив впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні.

Лист для учасників

Онлайн- семінар ПОРЯДОК ДЕННИЙ