Участь фінансистів у студентській конференції факультету

Карантинні умови не стали на заваді проведенню на факультеті економіки та бізнесу щорічної студентської науково-практичної конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ», яка була організована студентським активом факультету за допомогою  ZOOM-конференції.

27 травня 2020 року в заході прийняли участь і студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Особливо цікавою була доповідь студентки 21 ФБ Мазурової Ірини про актуальність страхування в умовах світової пандемії, в якій доповідачка наголосила про необхідність мати поліси медичного страхування або поліси страхування життя. Інформація, яку презентувала Ірина викликала інтерес у аудиторії та жваву дискусію. Сподіваємось на те, що багатьох це змусить замислитися над тим, щоб убезпечити себе та близьких у майбутньому!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування