ТУРИСТИ ТДАТУ ПОЗНАЙОМИЛИСЬ З ХУДОЖНЬОЮ СТУДІЄЮ «ART LIFE»

Життя студентів насичене та навантажене, але ж завжди знайдеться час отримати результати навчання, які реілізуються на практиці.

7 жовтня 2021 року здобувачі вищої освіти ТДАТУ кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму спеціальності  242 «Туризм» 1 та 4 курсу в рамках дисциплін «Створення туристичного продукту» та «Туристичні ресурси» познайомилися з художньою студією «Art Life», що в подальшому надало можливість створити такий туристичний продукт в м. Мелітополь, складовою якого може бути відвідування художньої студії для написання картин з будь-якої тематики.

Художня студія «Art Life», якою керують Тетяна КАРОЙЛІЄВА та Наталя СЛУШАЄВА, завжди раді вітати бажаючих написати власну картину і просто відпочити в дружній і творчій атмосфері.

Здобувачі вищої освіти написали творчі картини на туристичну тематику, ознайомилися з новим туристичним ресурсом і запропонували інноваційний вид туризму – «художній», що передбачає подорож Україною, бажаючих писати картини в відповідних локаціях.

Було б дуже добре щоб на ринку туристичних послуг був відповідний туристичний продукт!

Діана ГРИБОВА,

професор кафедри БКМТ