Тренінг з фінансової грамотності в Бердянському коледжі ТДАТУ

В рамках профорієнтаційної роботи науково-педагогічні працівники кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Якушева І.Є. та Демченко І.В. відвідали ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ». Метою візиту стало проведення професійного тренінгу з фінансової грамотності для здобувачів освітнього рівня «Молодший спеціаліст» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Тематична архітектура тренінгу охопила 2 секції: «Світ фінансів: сучасні заощадження та інвестиції» (спікер – к.е.н., доцент Якушева І.Є.) та «Персональна фінансова безпека: як не стати жертвою шахрайства при розрахунках платіжними картками» (спікер – к.е.н., доцент Демченко І.В.).

Під час освітньо-інформаційного заходу наводилися проблемні ситуації та рекомендації щодо раціонального поводження із грошовими коштами. Одержана інформація та практичні поради викликали жвавий інтерес цільової аудиторії. Після проведення тренінгу та заключної дискусії здобувачі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» виразили вдячність спікерам за одержані знання.