Тестування студентів маркетологів на національній платформі «Дія. Цифрова освіта» — «Цифрограм» та «Кіберняні»

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного є учасником проекту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану», якому надає підтримку Міністерство цифрової трансформації України. Це вплинуло на наповнення освітньої програми магістрів курсами, які передбачають набуття компетентностей з використання діджитал-інструментів та функціонування компаній у цифровому середовищі. Легеза Д. Г. надихнула студентів магістратури спеціальності «Маркетинг» пройти тестування на національній платформі «Дія. Цифрова освіта» — «Цифрограм» (національний тест з цифрової грамотності, систематизований за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей DigComp. 2.1 для громадян). Студенти отримали сертифікат, який засвідчує рівень цифрової грамотності (основи комп’ютерної грамотності, інформаційна грамотність, уміння працювати з даними, створення цифрового контенту, комунікація та взаємодія у цифровому суспільстві, безпека в цифровому середовищі, розв’язання проблем у цифровому середовищі).

Наступний викликом було проходження курсу «Дія. Цифрова освіта» — «Кіберняні» (спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo.). Студенти дізналися як мінімізувати ризики втрати приватної, важливої інформації, як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Студенти отримали сертифікат, який засвідчує проходження курсу з питань кібербезпеки. Магістранти навчилися виявляти та розуміти загрози, з якими можуть зустрітися в онлайн-просторі, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі.

Кафедра маркетингу продовжує здобувати сучасні знання, оскільки тільки невпинно розвиваючись можна бути конкурентоспроможними у діджиталізованому світі.

Киберняни

Цифрограм