Тематичний захід до Міжнародного дня толерантності

На підтримку Міжнародного дня толерантності з метою мобілізації громадськості, привертання уваги до небезпек, які криються у нетерпимості, та зміцнення прихильності й активізації дій на підтримку заохочення толерантності і виховання в її дусі16 листопада 2018 року викладачем кафедри публічного управління, адміністрування та права Нестеренко О.М. зі студентами другого курсу спеціальностей МН, МК була проведена тематична бесіда на тему: «Реалізація принципів толерантності у національному законодавтві».

Під час обговорення розглядались питання, які стосуються принципів терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Студенти ознайомились з Декларацією принципів толерантності, зі своїми основними конституційними правами та свободами та з’ясували наскільки вони є толерантними людьми.

Наприкінці бесіди студенти разом з викладачем прийшли до єдиного висновку про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою, і необхідно прагнути до створення більш терпимих громад, в житті яких вкорениться цей основоположний ідеал.