Створення профорієнтаційних матеріалів за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Завдяки Грантовій угоді щодо підтримання дистанційного навчання між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» університет отримав обладнання для відеозйомки та відеомонтажу. під час навчального року була проведена неформальна підготовка користувачів обладнання, а саме 35 представників університету.
Активну участь прийняв к.е.н., доцент кафедри менеджменту Кравець Олег Васильович, який по закінченню навчального процесу зробив відеоролик в рамках профорієнтаційною роботою з молоддю. Він надає можливість абітурієнтам почути від здобувача вищої освіти, чому потрібно обирати саме спеціальність 073 “Менеджмент” та які перспективи чекають його попереду.
Проведення даного заходу стало можливоим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Кравця Олега Васильовича та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.