Створення навчальних матеріалів за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

В умовах карантинних обмежень створення відеоматеріалів для забезпечення дистанційного навчання є надзвичайно актуальним. В рамках Грантової угоди між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного і Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», університет отримав обладнання та програмне забезпечення для відеозйомки та відеомонтажу. Також було проведено навчання співробітників основним прийомам відеомонтажу.

В навчанні взяв участь доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сергій Косторнойякий за підсумком процесу навчання базовому монтажу в Adobe Premiere Pro зробив відеоролик для проведення Практичної роботи «Податок на доходи фізичних осіб» в дистанційному режимі. Він дає можливість здобувачам вищої освіти освоїти порядок розрахунку податкової знижки з ПДФО та заповнення декларації про майновий стан та доходи.

Проведення даного заходу стало можливоим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ імені Дмитра Моторного в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Косторного С.В. та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Доцент Сергій Косторной