Студоцентризм як основа розвитку особистості

В.о. завідувача кафедри публічного управління, адміністрування та права Роман Олексенко провів семінар щодо обговорення студоцентризму.
Сьогодні, в період фундаментальних зрушень на шляху до осучаснення вищої освіти, студентоцентрований підхід є основою формування нової освітньо-навчальної моделі.
Фактично, при впровадженні студоцентризму, відбувається перехід від традиційного підходу викладання, до власне навчання, тобто форми освіти, орієнтованої на студентів. Сучасні моделі вищої освіти стають не тільки більше студентоорієнтованими, але й, як наслідок, потребують нових інструментів для забезпечення прозорості й зручності для студентів. Слід також зазначити, що застосування студенто-орієнтованого підходу в освітній діяльності полегшує розробку змішаних моделей навчання.