Студенти та викладачі кафедри маркетингу побували на екскурсії у м. Львів

18-22 квітня 2018 року студенти та викладачі кафедри «Маркетинг» відвідали м. Львів, поєднавши участь у науково-практичній конференції з насиченою екскурсійною програмою. Студенти в перший же день піднялися на Високий замок – найвищий пагорб Львова та  оглянули  місто з висоти пташиного польоту. Пройшли старовинними вулицями  міста, розглядаючи його  величну архітектуру. Відвідали Собор Святого Юра, Ботанічний сад, площа Ринок, Личаківське кладовище, музей пивоваріння «ЛьвівАрня».

Особливе враження склав Шевченківський гай, що є єдиним місцем у Львові де можна відчути себе в різних куточках Західної України минулого і позаминулого століття.

Також побували у Львівській Національній опері  на прем’єрі «Коли цвіте папороть» за постановкою Є.Станковича.

В останній день перебування у місті студенти та викладачі піднялися на львівську ратушу, в якій розміщується центральна міська влада Львова. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів і є найвищою в Україні, з якої приємно насолоджуватися краєвидами красивого історичного Львова.

Всі одноголосно відзначили особливу європейську атмосферу, що панує у місті.

К.е.н., доцент кафедри маркетингу  Куліш Т.В.