СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З РІДНИМ МІСТОМ

Сонячного вівторка, 6 квітня, студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у рамках дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» за ініціативи викладача кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Валентини Демко відвідали екскурсію старою частиною міста Мелітополя. Доволі часто від старшого покоління нашого міста ми чуємо вислів: «Треба з’їздити в місто». Так ось, у цей час люди мають на увазі саме нижню частину міста, що історично була основою міста.

Екскурсія організована екскурсоводом Мелітопольського міського краєзнавчого музею Тетяною Шевченко-Чепелєвою. Метою екскурсії було ознайомитися з історичною частиною міста та історією її архітектурних будівель, а саме: Мелітопольського краєзнавчого музею, Міської Ради, Палацу творчості, Міської стоматології, синагоги, Мелітопольських реальних училищ та будинків купців. Пройшлись доріжками колишніх бульварів та торгових вулиць. Під час екскурсії студенти розглядали старі фотографії сучасних околиць, вели дискусію з екскурсоводом.

По завершенню екскурсії були зроблені фотографії та висловлена щира вдячність екскурсоводу за таку корисну, інформативну та цікаву екскурсію. Студенти домовилися, що будуть відвідувати міський музей частіше.

Анастасія Нестерчук,

староста групи 21-ТР