СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ТДАТУ НА СЕМІНАРІ «ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС. ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗОВАНОГО ПРОЕКТУ»

Студенти спеціальності «ТУРИЗМ» ТДАТУ відвідали семінар суб’єктів туристичної діяльності: «Туристичний бізнес. Від ідеї до реалізованого проекту», який пройшов при організації Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації в Запорізькій обласній науковій бібліотеці.

Семінар був насичений цікавою інформацією та почесними спікерами, бізнесменами туристичної Запорізької області.

Так, засновник історико-туристичного комплексу «Етносело» Носенко Інесса розповідала про створення та роботу свого туристичного екологічно чистого об’єкту, ділилась тонкощами роботи сільських зелених садиб.

Голова Асоціації національних меншин Хамдані Науфаль розповів про різноманітне насичення багатьох національностей в Запорізькому краї, їх життя та особливу історію заселення територій.

Генеральний менеджер готелю «Хортиця Палас» Шами Джафар: детально розповів про ідею відбудови готелю, роботу персоналу, показники розміщення іноземних та вітчизняних гостей в готелі. «Хортиця Палас» – самий відомий готель в Запорізькій області, об’єкт сучасних фільмів та найпопулярніший готель серед туристів.

Директор туристичної агенції «Bosfor travels» Лілія Співакова розповіла про інноваційні продукти на сучасному туристичному ринку, поділилась своїм власним досвідом у створенні та організації туристичних маршрутів.

Засновник цікавого туристичного об’єкту AquaZoo Борис Ігнатенко розкрив таємницю створення свого проекту AquaZoo від ідеї до повної реалізації. Його історія і досвід ведення бізнесу надихає на створення нових проектів та доводить, що, якщо дуже захотіти, то нічого не заважає, а навпаки стимулює.

Студентам дуже сподобався семінар – такі заході підвищують рівень кваліфікації та обізнаність студентів, згуртовують їх, надихають до нових ідей та маршрутів.

Дякуємо за запрошення Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації! Сподіваємося на подальшу співпрацю!