СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА» ВИВЧАЛИ МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ СТРУКТУР

Сьогодні молодь мріє бути підприємцями і створювати світ нового українського бізнесу,  тому студенти спеціальності «Економіка» 25 жовтня 2018 року відвідали семінар на тему: «Державна реєстрація підприємницьких структур», який провели спеціалісти Центру надання адміністративних послуг міста Мелітополя.

В ході семінару студенти ознайомились зі загальними засадами державної реєстрації підприємницьких структур,  вимогами до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації, та особливостями реєстрації фізичної особи підприємця та юридичної особи. Під час семінару у майбутніх економістів виникло багато питань, на які змістовно відповідала адміністратор сектору реєстрації бізнесу Решетова Оксана Олександрівна.

Зустріч, яку організували викладачі кафедри економіки к.е.н., доценти Бакіна Тетяна Володимирівна та Краснодєд Тетяна Леонідівна була цікавою та інформативною. Тепер робити перші кроки у бізнесі нашим майбутнім підприємцям буде простіше!