Студенти спеціальності «Економіка» стали учасниками Форуму «Агро-Pro»: сила в кооперації

31 жовтня у ВК «Козак – Палац» відбувся ΙΙΙ спеціалізований аграрний форум «Агро-Pro». Захід відбувся в рамках Європейського тижня підприємництва. До участі були запрошені власники та топ-менеджери малих і середніх підприємств  агросектору, сфери виробництва і переробки, торгівлі та інших галузей економіки, представники академічної спільноти.

«Сільськогосподарська кооперація може стати основою для розвитку малого бізнесу та підприємництва у селах, а значить – створити умови для процвітання сільських громад та реформування аграрного сектору» – основній меседж заходу.

Студенти мали можливість почути доповіді та долучитися до дискусії провідних науковців та авторитетних експертів, що вже успішно застосовують переваги кооперації на практиці. Дослідження сучасних тенденцій, нових фінансових інструментів, смарт-технологій, «кейсів» успішних компаній – невід’ємна складова якісної, конкурентоспроможної економічної освіти.

Кафедра «Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму» дякує керівництву університету за надану можливість.

Васильченко О.О.,

ст. викладач кафедри БКМТ