Студенти спеціальності «051 Економіка» активно долучаються до процесу функціонування навчального процесу на принципах студентоцентризму та академічної доброчесності. Так 15.01.2020 року на кураторській годині куратор 41 ЕМ і 21 сЕМ Краснодєд Т.Л. інформувала студентів щодо основних засад реалізації навчального процесу згідно зазначених вимог. Студенти отримали змістовну та детальну характеристику щодо власних прав та обов’язків щодо дотримання відповідних правил. Окрему увагу було приділено процедурі виконання курсових та випускних робіт, процесу перевірки на плагіат тощо.