СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ «ПОЛЕТІЛИ» РАЗОМ З ОЛЕНОЮ ГУЦУ

11 вересня 2019 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи туристичної діяльності» пройшла зустріч студентів першого курсу спеціальності «Туризм» ТДАТУ ім. Дмитра Моторного з директором туристичного агентства «Лечу куда хочу» Оленою Гуцу.

Олена не перший раз відвідує наш навчальний заклад з метою вільного спілкування зі студентами на тему сучасного стану і перспективи розвитку туристичної діяльності в країні й світі. Під час зустрічі директор туристичного агентства поділилась своїми думками і  досвідом роботи у сфері внутрішнього і зовнішнього туризму зі майбутніми фахівцями туристичного бізнесу.

Студенти-першокурсники дуже активно й жваво підтримували бесіду, ставили питання, цікавились можливостями стажування в турагентстві чим дуже порадували директорку та переконали, що мають бажання та потенціал для майбутньої роботи.

Олена розповіла студентам з чого починала свій бізнес, чому обрала саме туристичну сферу діяльності, як працює агентство, скільки працівників, який заробіток, як вона з менеджерами розробляє індивідуальні маршрути, як вони працюють з клієнтами, як продають пакетні тури. Цікавою з боку Олени була пропозиція організувати та прорахувати місцевий туристичний маршрут та наочно побачити суми реальних замовлень.

На зустрічі було обговорено майбутні напрями співпраці кафедри, студентів з турагентством «Лечу куда хочу», визначено та сплановано роботу на майбутній навчальний рік.

Співробітники кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, а також студенти спеціальності 242 «Туризм» дуже вдячні Олені за приємну, плідну, корисну, цікаву роботу. Чекаємо нових зустрічей та спільних туристичних заходів!

Викладач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Демко В.С.