СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ТДАТУ ВИВЧАЛИ ОСОБЛИВОСТІ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО КРАЮ

23 листопада 2018 року на кафедрі економіки Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся захід на тему: «Туристична діяльність Мелітопольщини» для студентів спеціальностей «Туризм» та «Економіка», на який були запрошені особливі гості: директор Центру культурної спадщини та туризму МРДА ЗО Панасенко Юлія Петрівна та голова ГО «Чарівна Таврія», директор зеленої садиби «Гостини у Валентини» Єрмак Валентина Андріївна.

Студентам була представлена детальна інформація про всі туристичні продукти Мелітопольського району. Майбутні фахівці з туризму та економіки ознайомилися:  з діяльністю Центру культурної спадщини та туризму МРДА ЗО, з діючими туристичними об’єктами, з цікавими пішохідними, велосипедними, кінними маршрутами та популярними зеленими садибами Мелітопольщини.

Голова ГО «Чарівна таврія», директор зеленої садиби «Гостини у Валентини» Єрмак Валентина Андріїана виступила з доповіддю про сучасний стан сільського зеленого туризму в Мелітопольському районі, про його можливості, перспективи і особливі підходи в діяльності саме цього виду туристичного бізнесу, розповіла про практичний аспект діяльності зелених садиб.

Студенти мали можливість поспілкуватись з гостями в дружній, приємній обстановці, задати хвилюючи їх питання, детально дізнатися про економічні підходи, фінансові та організаційні особливості ведення туристичного бізнесу в нашому регіоні.