СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ НА СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

30 вересня 2018 року наше рідне місто Мелітополь святкувало своє 234-річчя!

Яка багата історія склалась за ці роки, скільки уже поколінь пам’ятає, що наприкінці вересня наше місто стає ще на рік старше, що Мелітополь – це найпривітніше та найінтеркультурніше місце, де живуть такі різні, але такі рідні люди! Варто відмітити, що на протязі останніх років місто все більше преображається, стає кращим та сучаснішим.

Це велике свято об’єднує усіх нас й демонструє, чого ми досягли за рік й в яких напрямах діяльності працюємо, тому безліч підприємств, заводів, творчих гуртів, народних ансамблів, коледжів, технікумів та університетів влаштовують тематичні виставки.

Наш факультет взяв безпосередню участь у святкуванні, влаштувавши яскраву фотозону, що дозволило надати необхідну інформацію про наявні в нас спеціальності усім бажаючим. Також, до уваги оточуючих були представлені досягнення факультету – призові кубки та грамоти, заслужені командами студентів ФЕБ за найкращі результати у різноманітних турнірах, конкурсах й змаганнях. Мешканці міста охоче фотографувалися, а діти з радістю отримували повітряні кульки символічного помаранчевого кольору.

Дякуємо найактивнішим студентам факультету економіки та бізнесу за допомогу та організацію заходу! Студентська рада ФЕБ вітає мелітопольців з Днем міста та бажає тільки хорошого настрою, рідних людей поряд й гарного відпочинку!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного сектору

студентської ради ФЕБ