Студенти факультету економіки та бізнесу не лише розумні, активні та веселі, а ще й спортивні!

Студенти 11 МБЕМ групи Мікулін Дмитро та Золотухін Віктор у складі збірної команди з футболу ТДАТУ відстоювали честь університету в міських змаганнях.

Чемпіонат м. Мелітополя з футболу завжди збирає велику кількість вболівальників, які підтримують своїх друзів. Проте студентська молодь міста більш за все чекає на матч збірної МДПУ ім. Б. Хмельницького проти збірної ТДАТУ.

Цього року ректор нашого університету професор Кюрчев Володимир Миколайович особисто підтримував своїх студентів та це звісно ж допомогло одержати перемогу. За загальними результатами команда нашого університету посіла почесне ІІІ місце.

Під час зимових канікул відбувся чемпіонат м. Мелітополя з футзалу (або міні-футболу). Дмитро та Віктор показали високий рівень гри та відправили до воріт суперника велику кількість м’ячів. За результатами цього змагання збірна ТДАТУ посіла почесне ІІ місце.

Факультет економіки та бізнесу вітає збірну ТДАТУ з перемогами та бажає подальших спортивних успіхів!