Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

9 вересня в рамках практичної підготовки з дисциплін «Облік і звітність в оподаткуванні» і «Бухгалтерський облік» студенти 3 курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Менеджмент» відвідали Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Начальник Центру Альохіна Наталя Петрівна і адміністратор з реєстрації бізнесу Ротань Олена Вікторівна розповіли студентам про передумови створення ЦНАПу, його перші кроки і сучасний стан його діяльності.

На сьогодні ЦНАП надає більше 150 адміністративних послуг, зокрема оформлення і видача паспорту громадянина України, для виїзду за кордон, державна реєстрація земельної ділянки, створення бізнесу та багато інших послуг з якими можна ознайомитися на офіційному сайті ЦНАП http://cnap.mlt.gov.ua/index.php/pro-nas/187-zahalnyi-perelik-administratyvnykh-posluh.

Більш детально представники ЦНАП  студентам розповіли про етапи реєстрації бізнесу, а саме держреєстрація юридичних і фізичних осіб-підприємців, який пакет документів повинна мати при собі особа, яка хоче зареєструвати свій бізнес і які заяви вона повинна заповнити в ЦНАП.

Сьогодні в Мелітополі зареєстровано близько 10 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, створено більше 36 тис. робочих місць, дохід підприємств складає 4,5 млрд. грн. Близько 50 підприємств експортують власну продукцію в 68 країн світу, а надходження в міській бюджет від підприємств складає 62%. Наталя Петрівна зазначила, що в найближчий час в ЦНАП буде працювати консультаційний центр де особам, які бажають займатися підприємницькою діяльністю зможуть допомогти, яку організаційно-правову форму господарювання краще обрати, на якій системі оподаткування працювати, які в місті є вільні приміщення, щоб там працювати  та інше.

Студенти отримали дуже корисну і цікаву інформацію. Дякуємо колективу ЦНАП за плідну співпрацю!