Стажування викладачів ТДАТУ у Варненському університеті менеджменту (Болгарія)

З 6 по 11 травня 2019 року викладачі ТДАТУ д.е.н., доцент Кальченко С.В. (кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму) та к.е.н., доцент Косторной С.В. (кафедра фінансів, банківської справи та страхування) приймали участь в міжнародній програмі підвищення кваліфікації та стажування для освітян і науковців «Інноваційні методи та технології у вищій освіті в контексті глобалізації світу» (“Innovative methods and technologies of higher education in the context of globalization of the world”), що проводилась під керівництвом проф. Д. Каменевої у Варненському університеті менеджменту (Varna University of Management) у м. Варна, Болгарія.

Програма стажування складалася з наступних розділів:

1. Інтернаціоналізація навчального процесу в університеті і академічна мобільність студентів і викладачів
  2. Інноваційні методи та технології в освітньому процесі, інтеграція науки і практики
  3. Науково-педагогічний розвиток і підвищення кваліфікації викладачів
  4. Технологія дистанційного навчання у вищій школі. Вивчення передового досвіду і методів дистанційного навчання
  5. Розробка методики проведення дистанційних лекційних курсів викладачами вузів з різних дисциплін
  6. Навчальні візити на місця в окремі установи і організації для проходження практики та обміну досвідом.

За результатами отримано сертифікати, що засвідчують успішне проходження стажування в Варненському університеті менеджменту.