Стажування викладачів кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” на підприємствах Якимівського району

Однією з основних форм підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів є стажування на підприємствах, в установах та організаціях за фахом науково-педагогічної діяльності. З 03 лютого 2020 року відповідно до узгодженої програми розпочали проходження стажування науково-педагогічні працівники кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування», доценти Демченко І.В. та Захарова Н.Ю.

Відповідно до Наказу №163-ІПК стажування НПП відбувається на наступних об’єктах:

• к.е.н., доцент Демченко І.В. – ПП «Марина» Якимівського р-ну Запорізької обл.;
  • к.е.н., доцент Захарова Н.Ю. – ТОВ «ЛІДЕР САД» Якимівського р-ну Запорізької обл.

Головна мета стажування – набуття практичного досвіду та нових знань, необхідних для впровадження в навчальний процес сучасних підходів та методичних розробок, що формують затребувані роботодавцями фахові компетентності та дозволяють набути високий кваліфікаційний рівень. В рамках узгодженої програми викладачами кафедри будуть опрацьовані питання, що стосуються створення бізнесу, організації готівкових і безготівкових розрахунків, умов забезпечення прибутковості ведення бізнесу, формування і подання фінансової звітності, особливостей нарахування і сплати податків, виділення підходів щодо оптимізації оподаткування, вивчення можливостей залучення фінансових ресурсів з різних джерел фінансування.