СТАЖУВАННЯ МАРКЕТОЛОГІВ У МІЖНАРОДНІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ – 2020 В КАЗАХСТАНІ

Незважаючи на світову пандемію COVID-19 та ізоляцію внаслідок введення глобального карантинного режиму, викладачі та студенти кафедри маркетингу продовжують підвищувати свій професійний рівень і з 26 травня по 9 червня взяли участь у стажуванні Міжнародної літньої школи – 2020, яку традиційно організував Казахський національний аграрний університет за підтримкою Міністерства освіти та науки Казахстану у форматі «онлайн» за наступними основними напрямками:
• «Агротуризм»;
• «Школа агробизнесу»;
• «Зелена економіка».
Програма стажування складалась із лекцій, майстер-класів та тренінгів, круглих столів, що дозволили сформувати професійні та міжособистісні компетенції здобувачів.
1630 учасників із 24 країн (близько 120 університетів) мали нагоду і почути, і побачити, і подискутувати в режимі онлайн із 52 зарубіжними спікерами та експертами з США, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Росії, КНР, Беларусії, Болгарії, Румунії, Польщі, Індії, Малайзії, Єгипту, Туреччини, В’єтнаму, Узбекистану та інші.
Як зазначають організатори, основна мета Міжнародної Літньої Школи – отримання нових знань, освоєння інноваційних технологій та методик проведення наукових досліджень.
Тому це була дійсно унікальна можливість для магістрантів, докторантів та молодих учених підвищити рівень свої знань, обмінятись досвідом та залучитись підтримкою та знайомствами з багатьма видатними науковцями та професіоналами в аграрній бізнес-сфері.
Учасники Міжнародної Літньої Школи-2020, у складі яких є і наші викладачі, взяли участь в конкурсі STARTUP-проектів. Кращі проекти були номіновані. Також учасники мали змогу опублікувати наукові статті з актуальних проблем фундаментальних і прикладних досліджень в області сільськогосподарських, ветеринарних, біологічних, технічних, економічних наук в збірнику наукових матеріалів Міжнародної Літньої Школи.