Староста 21-МН -Клімова Анастасія

Як і обіцяли, ми продовжуємо знайомити Вас із нашими поки що невеличкими, але вже досить вагомими досягненнями. Ще одна дівчинка, якою пошається колектив спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” ТДАТУ, переможниця предметних олімпіад та конкурсів, минулорічна учасниця міжнародної інтернет-конференцій в Англії, несамовита майстриня, наша помічниця, староста 21-МН -Клімова Анастасія. Лише за останні декілька днів вона вже взяла участь та здобула визнання на конференції студентів та магістрів ТДАТУ з іноземної мови, вдало презентуючи сутність та значення Event-менеджменту як у бутті менеджерів-професіоналів, так і у повсякденних реаліях життя сучасних українців; у Всеукраїнській конференції студентів та магістрантів за підсумками 2018 року, викриваючи правові аспекти киберзлочинності, і саме завтра, анонсуючи секцію кафедри “МЕНЕДЖМЕНТ” на конференції студентів та магістрів ТДАТУ, заплановано ще 3 доповіді з презентацією, авторкою яких є наша тендітна, наполеглива Анастасія. Творчіх успіхів тобі, Настенько; бажаємо: так тримати і не зупинятися на досягнутому!