Щорічна науково-технічна конференція студентів і магістрів на кафедрі Маркетинг

20 листопада 2018 року кафедрою маркетингу ТДАТУ у рамках традиційної щорічної  науково-технічної конференції студентів і магістрантів відбулось секційне слухання. З доповідями виступали студенти та магістранти спеціальності «Маркетинг». Засідання секції відбулось за трьома напрямками: маркетингові інновації, управління підприємством, маркетинг у галузях господарства. Доповіді засвідчили, що під керівництвом викладачів кафедри студентами були проведені на професійному рівні дослідження профільних ринків соків, сирів, заморожених овочів і фруктів, шоколаду, хлібобулочних виробів, сільгоспмашин, м’яса, овочів, соняшникової олії, борошна, пива тощо. Зі справжнім завзяттям молодь розповіла про такі маркетингові засоби взаємодії та методи впливу на ринок, як брендінг, мерчандайзинг, мережевий маркетинг. Доповіді студентів також торкались перспектив впровадження енергозберігаючих технологій та особливостей та перспектив функціонування світового ринку аграрної продукції та місця на ньому українських виробників.

Участь у секційних слуханнях приймали також викладачі та студенти промислово-економічного коледжу м. Мелітополя.