Семінар-форум на базі кафедри Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму на тему: Рік успішного співробітництва у сфері туризму та гостинності.

19.02.2020 у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на базі кафедри Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму було проведено семінар-форум на тему: Рік успішного співробітництва у сфері туризму та гостинності.

В роботі форуму приймали участь ректор ТДАТУ ім. Д.Моторного д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович, керівники органів місцевої влади, представники регіонального туристичного бізнесу, співробітники кафедри, студенти.

В ході заходу було не тільки підведені підсумки співпраці протягом минулого року, а й сформовані напрямки майбутнього співробітництва. Жвава дискусія розгорнулася щодо перспектив та форм залучення студентства в практичній туристичній діяльності.

За результатами форуму було підписано договори про співпрацю між ТДАТУ ім. Д. Моторного ректором Кюрчевим В.М. та директорами туристичних підприємств: директором КЗ «Районний центр культури» МРР ЗО Фтіц В. С., директором туристичного агенства «Бравотур» Харченко О.В., директором туристичного агенства «Лечу куда хочу» Медведєва О. М., директором туристичного агенства «Мир путешествий» Шевчук О.О.

Програма семінар-форуму на тему: Рік успішного співробітництва у сфері туризму та гостинності.