Наукові видання

Назва ТЕОРЕТИКО – МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ОЦІНКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ НА РІВНІ РЕГІОНУ
Автор (и) Басюк Д.І., д.е.н, проф.
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Арабаджийський О.І., аспірант
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Анотація В статті досліджено теоретичні та методичні аспекти оцінки результативності реалізації стратегії розвитку зеленого туризму на регіональному рівні. Обґрунтовано важливість дослідження характеру виконання відповідних заходів в умовах забезпечення процесу соціально-економічного розвитку. Доведена необхідність диверсифікованого використання методичного інструментарію в процесі збору, обробки та аналізу інформаційного матеріалу. В статті сформульовано алгоритм оцінки результативності практичної реалізації регіональних програм сприяння розвитку зеленого туризму. Визначено мету, завдання та основні етапи здійснення алгоритму як сукупності методичних прийомів.
Ключові слова зелений туризм, державні програми розвитку, туристична діяльність, методика оцінки, регіональна економіка.
Завантажити pdf