Наукові видання

Автор (и) Сурженко Н.В., к.е.н., доцент кафедри менеджменту
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
surzhenkonv@gmail.com
Анотація Автор розглянув роль менеджменту в інноваційній діяльності підприємства на різних етапах інноваційного процесу. Виявлені етапи інноваційного процесу, на які має вплив менеджмент. Визначені умови ефективної діяльності інноваційної команди, яка знаходиться під впливом зовнішнього оточення, у тому числі менеджменту підприємства. Визначено роль управління знаннями в сучасному ефективному управлінні інноваційною діяльністю підприємства.
Ключові слова менеджмент підприємства, інновації, інноваційна діяльність, інноваційний процес, нові знання, організаційні інновації, інноваційна команда.
Завантажити pdf