Наукові видання

Назва ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКОГО РІШЕННЯ ПРИ ПЕРЕХОДІ НА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Автор (и) Гальцова О.Л., доктор економічних наук, професор,
Класичний приватний університет, м. Запоріжжя
e-mail: olgagaltsova67@gmail.com
Перевозова І.В. д.е.н., професор,
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
e-mail: perevozova@ukr.net
Максименко Т.О.
аспірантка кафедри підприємництва та маркетингу
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
e-mail: mezhirich2@gmail.com
Анотація У статті розкрито сутність, переваги та недоліки альтернативних джерел енергії в Україні. Виконано аналіз динаміки обсягів енергоспоживання в Україні на основі відновлювальних джерел за 2007-2018 роки. Розглянуто можливі сценарії переходу енергетичного сектору України на відновлювані джерела енергії: консервативний, ліберальний, революційний. Запропоновано алгоритм прийняття управлінського рішення щодо переходу на альтернативні джерела енергії на підприємстві. У результаті дослідження зроблено висновок про доцільність використання альтернативних джерел енергії.
Ключові слова енергетична система, відновлювальні джерела енергії, альтернативні джерела енергії, трансформація, модернізація, управлінські рішення, алгоритм, механізм, «зелений» тариф, «зелені» технології.
Завантажити pdf