Наукові видання

Назва МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ НАПРЯМКІВ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Автор (и) Шквиря Н.О., к.е.н., доц.
e-mail:natashkw1807@gmail.com
Сокіл Я.С., к.е.н., доц.
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
e-mail: yana.sokill@gmail.com
Анотація В даній статті представлені результати дослідження споживчих переваг і основних вимог цільового ринку для розроблення стратегічних напрямків молокопереробних підприємств щодо вдосконалення маркетингової діяльності. Здійснено оцінку стану попиту на молочну продукцію, виявлено цінову чутливість споживачів, ставлення респондентів до якості молочних продуктів, проаналізовано впізнаваність торгових марок регіональних виробників молочних продуктів. Детерміновано фактори впливу на прийняття рішення про купівлю споживачем молочної продукції та визначено роль комунікаційної політики, зокрема Інтернет-реклами у досягненні такої мети.
Ключові слова маркетингові дослідження, молокопереробне підприємство, анкетування, стратегічні напрямки розвитку.
Завантажити pdf