Наукові видання

Назва ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
Автор (и) Захарова Н.Ю., к.е.н., доцент
кафедра фінансів, банківської справи та страхування
Мазурова І.В., студентка
спеціальності фінансів, банківської справи та страхування
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Анотація Обґрунтовано необхідність державної підтримки сільського господарства для забезпечення продовольчої безпеки країни. Проведено оцінку ролі держави в регулюванні сільськогосподарського і продовольчого ринків провідних країн світу. Розглянуто особливості фінансування аграрної галузі за рахунок бюджетних коштів та охарактеризовані основні програми підтримки розвитку сільського господарства України. Проведено аналіз ступеня реального фінансування основних програм підтримки розвитку АПК та визначено основні напрямки державної підтримки на перспективу.
Ключові слова державна підтримка, сільське господарство, продовольча безпека, фермерське господарство, бюджетні кошти, здешевлення кредитів, тваринництво, компенсація вартості сільськогосподарської техніки.
Завантажити pdf