Наукові видання

УДК: 338; DOI: 10.31388/2519-884X-2019-40-115-121

Назва ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ФАКТОРІВ ЕКОНОМІЧНОГО РОСТУ
Автор (и) Мангул О.А., аспірант кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного
Анотація В статті проводиться спроба методично обґрунтувати гіпотезу взаємозалежності рівня економічної безпеки та економічного росту України. Методичне обґрунтування наведеної гіпотези проводиться шляхом структуризації індикаторів економічної безпеки України в системі факторів економічного росту. Пропонується формула впливу окремого індикатора економічної безпеки на її інтегральну оцінку. Розраховані вагові коефіцієнти факторів економічного росту в інтегральному індексі рівня економічної безпеки України.
Ключові слова національна економіка, економічна безпека, економічне зростання.
Завантажити pdf (C. 115-121)