Наукові видання

Назва РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ ФОРМУВАННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Автор (и) Пристемський О.С., доктор економічних наук, доцент,
Херсонський державний аграрно-економічний університет
pristemskiyaleksandr@gmail.com
Трусова Н.В., доктор економічних наук, професор,
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
trusova_natalya5@ukr.net
Анотація У статті розглядається потенціал фінансової безпеки, що формує систему фінансового захисту життєво важливих інтересів суб’єктів аграрного сектору. Доведено, що під тиском зовнішнього середовища інструменти впливу та фінансового механізму можуть змінюватися. Виокремлено пріоритет фінансової підтримки сільського господарства України за показниками інтенсивності та ефективності використання фінансових ресурсів. Запропоновано комплексний показник потенціалу фінансової безпеки. Розроблена модель стабільного рівня потенціалу спроможності фінансового забезпечення на основі чистого прибутку.
Ключові слова потенціал, фінансова безпека, фінансові ресурси, фінансова підтримка, фінанси сільського господарства, аграрні підприємства.
Завантажити pdf