Наукові видання

Назва ОСВІТНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ АКТИВІВ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ В УКРАЇНІ
Автор (и) Карпенко А.В., д.е.н., доцент,
професор кафедри економіки та митної справи
karpenko.a.v2@gmail.com
Пустовіт Ю.А.,
upustovit10@gmail.com
Національний університет «Запорізька політехніка»
Анотація У статті розглянуто особливості функціонування системи освіти в Україні. Зазначено про лідерство розвинених країн світу за рахунок інтелектуальних активів населення. Визначено сучасні проблеми в системі освіти та основні чинники, що спричиняють їх виникнення. Охарактеризовано освітні умови в Україні та їх вплив на формування інтелектуальних активів населення. Запропоновано узагальнення думок щодо розуміння освітніх умов. Проведено порівняння з особливостями політик інших країн світу, стосовно використання освіти у формуванні інтелектуальних активів, як провідного фактору економічного зростання. Надано пропозиції щодо покращення освітніх умов в Україні та розвитку інтелектуальних активів населення.
Ключові слова інтелектуальні активи, освітні умови, людський потенціал, населення, освіта, економічне зростання.
Завантажити pdf