Наукові видання

Назва СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ДЕМОГРАФІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ В СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТЕРИТОРІЙ
Автор (и) Томчук О.В., к.е.н., доцент,
доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки
Донецького національного університету імені Василя Стуса
Анотація Доведено потребу здійснювати оцінку соціально-економічних та демографічних умов розвитку людського потенціалу в системі менеджменту території. Здійснено групування територій України у кластери за валовим внутрішнім продуктом на особу та індексом людського розвитку. Зроблено аналіз базових складових розвитку людського потенціалу, окреслено вплив детермінант на кожну складову людського потенціалу території. Розроблено пріоритетні напрями розвитку людського потенціалу Вінницької області в системі менеджменту території за виокремленими складовими, а саме трудовою, економічною, відтворювальною, інтелектуальною, культурною, що дозволить подолати просторові асиметрії, враховуючи динаміку окремих аспектів територіального розвитку людського потенціалу.
Ключові слова людський потенціал, розвиток людського потенціалу, динамічні ряди, оцінка людського потенціалу, складові людського потенціалу, менеджмент території
Завантажити pdf