Наукові видання

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Кунов М.Р.
ПВНЗ «Європейський університет»
Анотація В статті розглянуто особливості діагностики функціонування селянського господарства як специфічного соціально-економічного утворення. Обґрунтовано роль малих сімейних форм виробництва сільськогосподарської продукції як суб’єкту аграрних відносин та стабілізуючого фактору в системі сільських територій. Доведено необхідність розробки методичного інструментарію для ефективної діагностики розвитку селянських господарств в економічному та соціальному аспектах. В статті сформульовано основні цілі діагностики функціонування селянських господарств, а також розроблено алгоритм відповідних методичних заходів. Зазначається, що практичне застосування вказаних прийомів дозволить підвищити рівень ефективності виробничо-господарської діяльності представників даного сегменту аграрного виробництва.
Ключові слова селянське господарство, економічна діагностика, мікроекономічний аналіз, соціальний розвиток.
Завантажити pdf