Наукові видання

Назва ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Автор (и) Трусова Н.В., д.е.н., професор
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Вініченко І.І., д.е.н., професор
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Анотація У статті розглядається інституційна платформа для забезпечення інноваційного розвитку підприємств агропромислового виробництва України. Побудована ефективна функціональна система, яка на основі кількісних та якісних критеріїв визначає масштаби та ефективність діяльності підприємств, забезпечує можливості відтворення ресурсного потенціалу агропромислового виробництва.
Ключові слова інституційна платформа, інноваційний розвиток, агропромислове виробництво, виробничий цикл, витрати, рентабельність, підприємство.
Завантажити pdf