Наукові видання

Назва ДЕТЕРМІНАНТИ НАРОЩУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ЗАСАДАХ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ
Автор (и) Трусова Н.В., д.е.н., професор
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Шершень Н.В.
ПВНЗ «Європейський університет»
Анотація У статті розкрито детермінанти підвищення конкурентоспроможності українських підприємств. Запропоновано модифікований системний підхід до оцінки рівня конкурентоспроможності з урахуванням універсального методу розширення функціональних властивостей його орієнтовних компонентів на інноваційній основі. Розроблено основу структурних перетворень рівня конкурентоспроможності через інтегрований підхід оцінки фінансових можливостей підприємств у системі виробничо-технологічного процесу та їх взаємозв’язок з факторами-симптомами, що мають прихований характер.
Ключові слова конкурентоспроможність, інноваційний розвиток, технології, товарно-матеріальний капітал, підприємство.
Завантажити pdf