Розпочався захист звітів з навчальної практики здобувачів вищої освіти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Сьогодні, 12 червня 2020 року, в останній день проведення навчальних практик для здобувачів ступеня вищої освіти “Бакалавр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова” діяльність розпочався захист відповідних звітів. Цьому передувала кропітка праця як здобувачів, так і викладачів кафедри.

Впродовж чотирьох тижнів кожного дня відбувалися відеоконференції з використанням програми Zoom, на якої викладачі давали та пояснювали завдання, відповідали на запитання,  пояснювали нюанси виконання розрахунків, оформлення звіту тощо.

Кожного дня здобувачі вищої освіти надсилали результати власної праці на перевірку викладачам. Для цього використовували всі сучасні технологічні можливости – електронну пошту, Вайбер, Телеграм тощо. Будемо відвертими – техніка не завжди витримувала такого навалу. У викладачів від величезного навантаження виходили з ладу смартфони, ноутбуки. Індивідуальне консультування окремо кожного здобувача займало багато додаткового часу.  Робота не зупинялася в вихідні та на свята.

Захист звітів навчальних практик відбувався в режимі відеоконференцій і включав доповідь здобувача про підсумки власної роботи, а також відповіді на питання, які надавали члени комісії з захисту звітів – викладачі кафедри.

На фото – скриншоти відеоконференцій з захисту звітів навчальних практик