Розпочалася державна атестація здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності ПТБ

Сьогодні, 04 лютого 2020 року, розпочалася державна атестація здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” зі спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” , які навчаються за заочною формою.

Державна екзаменаційна комісія під головуванням доктора економічних наук, професора, директора Мелітопольського інституту державного та муніципального управління “Класичного приватного університету” Радєвої Марини Миколаївни встановлює відповідність засвоєних здобувачами  рівня та обсягу знань, умінь, інших компетенцій вимогам державного стандарту.