Робоче місце викладача на тижнях проведення ПМК 2

З 04 по 15 травня 2020 року відповідно до скоригованого графіку навчального процесу викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснюють підсумковий модульний контроль (ПМК 2) для здобувачів вищої освіти різних спеціальностей.

ПМК 2 проводиться в письмовій формі з використанням програми Zoom. Під час відео-конференц-зв’язку відбувається демонстрація різних даних (тестів, теоретичних питань, задач тощо), для цього системи відеоконференцій дозволяють захоплювати і передавати віддаленим учасникам презентації, зображення робочого столу або окремих його вікон, а так само різні за форматами документи.

Робоче місце викладачів під час проведення ПМК 2 виглядає майже однаково: дивись фото