РЕЗУЛЬТАТИ ДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ»

15 травня на кафедрі маркетингу було проведено розширене засідання викладачів кафедри з представниками підприємств, які керують студентами, що навчаються за програмою дуального навчання: директор ТОВ «Борисфен Трейдінг» Бінчев Є.О., директор рекламного агентства «PANDA» Хілько М.Г., спеціаліст ІТ Hegelmann Transporte Group Капінос С.С.
Було визначено мету та основні завдання дуального навчання: зміцнення та удосконалення практичної складової освітнього процесу зі збереженням достатнього рівня теоретичної підготовки; підвищення мотивації студентів до отримання спеціальності та можливості працевлаштування; підвищення професійної мобільності та конкурентоздатності випускника на ринку праці; підготовка кадрів, які максимально відповідають сучасним вимогам ринку праці та роботодавців; сприяння адаптації здобувачів вищої освіти до умов виробництва.
Представники підприємств оцінили високу якість теоретичної підготовки студентів та їх вміння застосовувати ці знання на практиці при виконанні конкретних завдань на підприємствах. Було надано пропозиції щодо підвищення рівня організації дуального навчання на виробництві.