м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Всеукраїнський тиждень права 2020


В Україні, починаючи з 2008, щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.
Головні завдання тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Відтоді кожного року Кабінет Міністрів України до 1 жовтня розробляє та затверджує план заходів, які міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міські державні адміністрації будуть проводити впродовж Тижня.
До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських та студентських організацій, юридичних компаній, закладів освіти, правників та активістів. Цього року Всеукраїнський тиждень права пройде вдесяте. У нього навіть буде свій символ – парасолька, яка захищає та об’єднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні.

План проведення заходів

09 грудня 2020 року – загальна кураторська година на тему «Я студент: куди звертатися, якщо порушують мої права?»
10 грудня 2020 року – проведення олімпіади з правознавства
11 грудня 2020 року – відкрита зустріч з начальником відділу судової роботи виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Дмитром Шостаком

Залишити повідомлення для декана
×