Профорієнтація в ліцеї №5 міста Мелітополя

08 листопада 2019 року в одинадцятих класах ліцею №5 міста Мелітополя  в рамках профорієнтаційної роботи був проведений урок бізнесу та фінансової грамотності. Урок проводили кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вита Миколаївна Тебенко, а також кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інна Євгенівна  Якушева.

Школярам була надана корисна інформація про підприємництво, цікаві факти о бізнесі, як правильно складати особистий бюджет, що таке заощадження і як вони пов’язані з інвестиціями. Особливо жваво відбулося обговорення складових, без яких не зможе існувати бізнес.

Зустріч з учнями носила характер діалогу та торкалася багатьох актуальних для молоді питань: як важливо сьогодні орієнтуватися у видах фінансових послуг та продуктів, як зменшити ризики в бізнесі та примножити свої доходи, як запобігти шахрайству.