Профорієнтація у ЗОШ №20

31.01.2020 року кафедрою «Облік і оподаткування» факультету «Економіки та бізнесу» було організовано профорієнтаційний захід, який підтримали представники кафедри «Цивільної безпеки» факультету «Агротехнологій та екології»?

Перед учнями 11 класу виступили Сокіл О.Г., Мазілін С.Д., Сахно Л.А. та представник від студентського самоврядування ТДАТУ Стоєва Т.С., яка ознайомила школярів з умовами навчання та особливостями студентського життя

З випускниками проведено цікавий WEB-QUIZ в рамках професійної підготовки майбутніх абітурієнтів.
В ході зустрічі школярі отримали інформацію стосовно:
спеціальностей, які можна здобути у ТДАТУ;
переліку конкурсних предметів ЗНО та особливостями вступу до ТДАТУ у 2020 році;
додаткових коефіцієнтів до конкурсного бала абітурієнтів ТДАТУ;
Всеукраїнської олімпіади для школярів та як підвищити значення свого конкурсного бала;
створення електронного кабінету та внесення заяв в електронній формі;
можливості отримання подвійного диплому;
умови проходження закордонної практики та інше.

Школярам роздано буклети, інформаційні листи про спеціальності університету та умови щодо вступної кампанії до ТДАТУ в 2020році. Надані відповіді на численні питання випускників, а також школярам доведена інформація про профорієнтаційні заходи, які передбачені в ТДАТУ.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та висловлюємо подяку за теплий прийом керівництву та педагогічним працівникам ЗОШ №20?