Профорієнтація у школах міста Синельникове Дніпропетровської області

6 травня 2019 року з метою профорієнтаційної роботи співробітник кафедри маркетингу к.е.н., доцент Нехай Вікторія Василівна зі студентами 3-го курсу спеціальності «Маркетинг» відвідали  загальноосвітні школи міста Синельникове Дніпропетровської області.  Під час бесіди з учнями 11-х та 10-х класів була надана інформація щодо спеціальності «Маркетинг» та інших спеціальностей, які надає ТДАТУ, охарактеризовано матеріальну базу забезпечення навчання в університеті та місто Мелітополь,  як європейське місто майбутнього та місто, «яке навчає» (за рейтингом видання   FDI). Слухачам були передані інформлисти та буклети з даними щодо умов вступу та характеристики спеціальностей. Також проведено дружні бесіди з вчителями випускних класів щодо співпраці та сприяння залученню до навчання у ТДАТУ.

За матеріалами кафедри маркетингу