Профорієнтаційний  захід у загальноосвітній школі м. Мелітополя  № 6

3 березня 2020 року профорієнтаційною групою ТДАТУ імені Дмитра Моторного у складі представників кафедри «Облік і оподаткування» Сокіл О.Г., Сахно Л.А., а також представника профгрупи механіко-технологічного факультету Бакарджиєва Р.О., кафедра «Технологія конструкційних матеріалів», проведено профорієнтаційний  захід у загальноосвітній школі м. Мелітополя  № 6.

Учні були поінформовані про умови вступу на навчання до ТДАТУ, про напрями та спеціальності, особливості освітнього процесу, можливості отримання подвійного диплому,  умови проходження закордонної практики, перспективи майбутнього працевлаштування, останні зміни в правилах прийому до університету. Зокрема, зверталася увага присутніх на те, що студенти мають широкі можливості для практичної підготовки, занять науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю.

Школярам розповіли про профорієнтаційні заходи, які передбачені  в ТДАТУ та про можливість прийняття участі в конкурсі старт-ап проектів молоді, а саме «Мелітопольський край – це мої справи».

Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання, що виникли під час бесіди, було роздано профорієнтаційні буклети про спеціальності та оновлені умови щодо вступної кампанії  ТДАТУ на 2020 рік, а також проведено WEB-QUIZ в рамках професійної підготовки майбутніх абітурієнтів.